Welcome, welcome, welcome!

12. listopadu 2014 v 11:01 | Tendy |  Blog
Aneb vítejte na blogu o, jak je celkem patrné, jedné úžasné trilogii, kterou napsala drahá američanka Suzanne Collinsová! Uvítací články daj vždycky hergot práci napsat, s tímhle se patlám již nevýslovně dlouho. Do uvítacích článků se toho vlastně ani moc napsat nedá, někdy je proto lepší tyhle žblepty přeskočit, mně to ale nedá, já se spatlat musím vždycky. Nuže, v minulosti tento blog již nějakou dobu existoval, potom jsem se psychicky zdeptala a vše z blogu smazala. Ale teď mě opět chytla nálada a já bych se s vámi ráda podělila o vše možné i nemožné, co o Hunger Games vím.


Chá, říkáte si, že stejně, jakožto ti největší fanoušci v historii, o Hunger Games víte úplně všechno a nic zajímavého tu pro vás nebude? No to si nemyslím, neboť jen já (dělejme, že jen já) toho třeba o Panemských krajích vím tolik, že kdybyste to zjistili, okamžitě byste si mě vystopovali a doufajíc, že vám to pomůže v získání mých znalostí, rozežrali bysyte mi mozek. Proto se před případnými mozkožrouty pojišťuji tím, že bych se o to všechno s vámi ráda podělila. Je toho vážně hodně, né jen zaměření a konec. Navíc ani všechny podrobnosti o postavách z Her jste neměli možnost si přečíst, a už vůbec jste neměli šanci vidět ta nejbožejší videa, co se o Hunger Games kdy natočila, zvláště fanmejdy, z těch vás bolí břicho ještě tejden od sledování některýho z nich.

Je celá škála možností a já vám, inu ano, prostě jako ten největší fanoušek, chci nabídnout vše. Chci, aby se našli další fanoušci, chci, aby se Hunger Games stali známější. Je to úžasná série a kdo nesouhlasí, měl by si ji znovu přečíst, stojí to za to. Jen o co bych vás chtěla poprosit, je vstřícnost. S články si dávám vážně práci, někdy mi trvají sepsat klidně i několik hodin, překládám je z angličtiny, hledám nejrůznější zajímavosti a... dá to vážně práci. No nic, to je asi tak na úvod vše. Doufám, že zde naleznete zalíbení a budete sem docházet pravidelně, navzájem se budeme dělit o vše, oč se dělit lze a byla bych ráda, kdyby se z nás vážně stala pravá hángrgejmská komunita. Ještě jednou tedy, buďte vítáni!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.